+38 (050) 33 36 819

Гаряча лінія

info@gaspoint.com.ua

Задати питання

Відгуки наших постійних клієнтів

Світлана

14.09.2018

Найнижча ціна в Одесі, якість палива хороша - мені подобається! Вважаю, що ця мережа заправок оптимально мені підходить.

Надія Валеріївна

15.04.2018

Сьогодні вранці, на світлофорі мені вручили флаер GAS Point, та купон на знижку -1грн.|літр бензину. Так як я збиралась в дальню поїздку вирішила економить, заїхала і заправила повний бак. Коли приїхала на заправку, була приємно здивована ціною на паливо, вона сама низька в місті плюс хороша знижка. Якість бензину мене також порадувала, витрати палива відчутно зменшилися. Тепер буду постійно тут заправлятися і рекомендуватиму цю заправку своїм друзям.

Ірина Костянтинівна.

28.03.2018

Зазвичай заправляюся на Газ Пойнт. Дуже привітні дівчини оператори, ніяких проблем з недоливом, як це часто буває, на Газ Пойнті у мене не виникало жодного разу. Я відносно недавно за кермом, тільки рік, але вже встигла обпектися на кількох заправках. Машина взагалі дуже дороге задоволення, щоб лити в неї дешеве паливо. Газ Пойнт мене влаштовує.

Ігор Олександрович.

25.03.2018

Буває, що часто заправляюся на Газ Пойнт, впринципі, все добре. Обслуговування на 5, ціни теж, до газу в мене теж немає ніяких претензій. Також безсумнівний плюс Газ Пойнт в тому, що тут практично немає черг, персонал дуже спритний.

Заправляєтеся на Gas Point?

Надсилайте Ваш відгук на пошту info@gaspoint.com.ua і його буде опубліковано на цій сторінці!

Або залиште відгук у формі нижче!captcha


Відгуки наших оптових клієнтів