Gas Point піклується про те, щоб забезпечити Вас усім необхідним під час перебування на наших АЗС, тому відтепер Ви можете скористатися безкоштовним wi-fi на АЗС за адресами:
• м. Одеса, вул. Краснова, 2з
• м. Одеса, вул. Бугаївська, 6а
• м. Одеса, Тираспільське шосе 22/7
• с. Мізікевича, Іллічівська дорога, 10
Ми завжди раді вітати вас на наших АЗС!

4 квітня ми ввели в експлуатацію два нових газових модулі на АЗС за адресами: вул. Бугаївська, 6а та с. Мізікевіча, вул. Іллічівська дорога, 10. Відтепер заправити автомобіль якісним газом ПБА на заправних станціях «Gas Point» можливо вже у трьох районах міста Одеси. Ми робимо усе можливе, щоб бути ближче до Вас та дбаємо про Ваш автомобіль.

Ми раді повідомити, що по всій мережі АЗС Gas Point свою роботу починають магазини супутніх товарів “Food Point”, де Ви зможете придбати усе необхідне в дорогу, перекусити та випити горнятко ароматної італійської кави.
Смачно “заправитися” тепер можна за сдідуючими адресами:
* Одеса, вул. Краснова, 2з
* Одеса, ул. Бугаївська, 6а
* Одеса, Тираспільске шосе, 22/7
* Крижанівка, Південна дорога, 5а
* с. Мізікевича, Іллічівська дорога, 10
* с. Коблево, вул. Одеська, 1а

Раді повідомити Вам, що у жителів м. Одеса нарешті з’явилась можливість ближче познайомитися з нашим пальним, тому що Новий рік приніс мережі “Gas Point” поповнення у вигляді 5 нових АЗС у місті Одеса!
Наши АЗС теперь можно встретить почти в каждом районе города, а именно:
Наші АЗС відтепер можно зустріти майже у кожному районі міста, а саме:
·         м.Одеса, вул. Краснова, 2а
·         м.Одеса, вул. Бугаївська, 6а
·         Одеська обл., с.Крижанівка, вул. Миколаївська дорога, 5
·         Одеська обл., с.Мізікевича, Іллічівська дорога, 10
·         Одеська обл., с.Хлібодарське, Тираспільске шосе, 2

Ми раді поділитися з Вами новиною! На АЗС с. Нечаяне та с. Весняне (автодорога Одеса-Миколаїв Е58) відтепер відкриті автомобільні газозаправні станції пропан-бутаном. Відтепер клієнти “ГАЗ ПОЙНТ” матимуть змогу заправляти свій автомобіль не тільки бензином та дизельним пальним класу Євро5, а ще й ПБА, який відповідає усім міжнародним стандартам якості. Нагадуємо, що на автодорозі Одеса-Миколаїв на сьогоднішній день можна зустріти вже 3 АЗС “ГАЗ ПОЙНТ”, де можна заправити свій автомобіль будь-яким видом пального. Ми не перестаємо розширюватись та обіцяємо радувати Вас свіжими новинами. Завжди ради вітати Вас на наших АЗС!

TOP